Polityka Prywatności

 DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA – Polityka Prywatności i Dane Osobowe.

1. Upoważniam serwis Dziewczyny z Sąsiedztwa do przetwarzania danych technicznych powiązanych z moimi wizytami na stronie  DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA, jak również moich danych osobowych włączając w to dane wrażliwe (powiązane z moim życiem seksualnym) dostarczone przeze mnie lub zebrane podczas procesu rejestracji zgodnie z Polityką Prywatności, przez okres mojego użytkowania na serwisie DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA i po zamknięciu mojego konta na czas potrzebny administracji DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA do wypełnienia wymagań prawnych.

2. Nie dostarczę żadnych fałszywych informacji i/lub dokumentów do rejestracji na serwisie DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA. Ponadto uznaję, że serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA ma prawo do natychmiastowego i bezzwłocznego rozwiązania umowy na podstawie najdrobniejszego podejrzenia oszustwa.

3. Zgadzam się, by wszystkie moje dane były sprawdzane przez administracje serwisu DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA tak często jak to konieczne i na poniesienie konsekwencji takiej kontroli. Jestem także uprzedzony, że nie jest to ich obowiązek przeprowadzenie takiej inspekcji i nie mogą być oni w ten sposób pociągnięci do odpowiedzialności, ani całościowo ani częściowo w przypadku moich bezprawnych działań.

4. Wyrażam zgodę i autoryzuję serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA do zbierania i przechowywania informacji automatycznie z mojego komputera używanego do odwiedzania serwisu Dziewczyny z Sąsiedztwa (za pomocą ciasteczek lub podobnych technologii)serwis.DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA może śledzić wizyty gości poprzez opcję akceptacji Ciasteczek przy wejściu. Ciasteczka pomagają zbierać anonimowe dane preferencji i zachowań użytkownika.

5. Wyrażam zgodę aby serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA zbierało, przetwarzało i komunikowało ze swoimi współpracownikami, włączając w to firmy umieszczone w krajach nie zapewniających odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zgodnie z Komisją Europejską, następujące typy danych/informacji powiązanych ze użytkownikami:

5.1 Informacje, które użytkownicy z własnej woli przekazują i/lub autoryzują do wglądu, takie jak nazwy, adresy email, adres, datę urodzenia i inne dowolne informacje konta wprowadzone przez Formularze  DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA.

5.2 Liczba wizyt i strefy stron serwisu DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA odwiedzane przez użytkowników, oprogramowanie i rodzaj sprzętu mogą być również przechowywane, podobnie jak i inne dane dostępne przez sieć, takie jak typ przeglądarki, adres IP itd.

5.3 Prywatne komunikaty, takie jak rozmowy telefoniczne, logi czatów, faksy i listy do Pracowników serwisu DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA łącznie z mailami do Dostarczycieli Usług dla Dorosłych lub naszych Pracowników. Serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA przechowuje również logi z rozmów Dostarczycieli Usług dla Dorosłych przez określony okres czasu.

5.4 Serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA będzie używało danych pobranych od użytkowników dla głównych celów, takich jak ulepszanie usług, kontaktowanie się z użytkownikami, kształtowanie zawartości witryny i dla celów promocyjnych, z zastrzeżeniem wyjątków prawnych.

5.5 Akceptując tę Umowę użytkownik zgadza się również, że serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA może badać zachowania i trendy by zwiększyć zadowolenie użytkownika.

5.6 Serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA poważnie traktuje kwestie bezpieczeństwa by zapewnić maksymalną ochronę informacji przed nieautoryzowanym dostępem, modyfikacją, ujawnieniem czy usunięciem danych. Dane użytkownika są zawsze chronione przez wysoko wyspecjalizowany system bezpieczeństwa.

5.7 Serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA chroni informacje użytkowników na poziomie elektronicznym i fizycznym.

5.8 Poza używaniem własnego systemu i mechanizmów ochronnych serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA współpracuje z najbardziej zaawansowanymi technologiami bezpieczeństwa dostępnymi w sprzedaży, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoich użytkowników.

5.9 System DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA spełnia standardy bezpieczeństwa PCI DSS, jako standardy ustanowione przez najwyższe wymagania VISA/MasterCard.

5.10 Dostęp pracowników serwisu DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA do informacji prywatnych użytkowników DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA jest ograniczony i podlega obligacjom prywatności. Ponadto mogą oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności dyscyplinarnej, włączając w to zwolnienie z pracy, a w przypadku poważnych spraw postępowania karne, jeżeli naruszą te restrykcyjne zasady.

5.11 Serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA nie będzie wypożyczać, sprzedawać, współdzielić lub w inny sposób przekazywać informacji do zewnętrznych stron za wyjątkiem komunikacji z firmami powiązanymi z DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA i dostawcami usług w celu zapewnienia dobrego funkcjonowania usług serwisu DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA.

5.12  DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA nie pozwala swoim wykonawcom na nagrywanie lub przechwytywanie obrazu z kamer użytkowników podczas zamieszczania ogłoszeń prywatnych. Takie działania są na stronie zakazane.

5.13 Użytkownik może otrzymać kopię każdej informacji osobistej przetwarzanej przez serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA i zażądać korekty każdej nieprawidłowej informacji, na życzenie pisemne dotyczące informacji opisanej w tej Umowie i wskazaniem adresu na jaki informacje takie mają zostać przesłane. Jeżeli użytkownik chce zaprzestania przetwarzania jego informacji przez serwis DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA on/ona musi usunąć swoje konto z serwisu DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA w dowolnym czasie jak wskazano powyżej.

5.14 Administracja DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA po otrzymaniu wymienionego wyżej żądania, przekaże dane osobowe dotyczące użytkownika na adres email podany podczas procedury rejestracji na DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA. W takim wypadku Serwis Dziewczyny z Sąsiedztwa nie bierze odpowiedzialności za ujawnienie tych danych osobowych.

5.15 W przypadku jakichkolwiek pytań, użytkownik może korzystać z kontaktów przewidzianych w pkt 7 regulaminu użytkowania serwisu  DZIEWCZYNY Z SĄSIEDZTWA.

Wybierz miejscowość

Znajdź nas na

Statystyki

  • Osób online: 1
  • Odwiedzin dziś: 76
  • Odwiedzin wczoraj: 101
  • Odwiedzin ogółem: 285350

  • Dodanych anonsów: 21
  • Dodanych komentarzy: 0
  • Dodanych ofert pracy: 7
  • Dodanych klubów: 11